Site Kullanım Koşulları

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. "aktuel.yuceyayim.com.tr" web sitesinin kullanıcıları bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
"aktuel.yuceyayim.com.tr"nin tüm hakları "YÜCE reklam/yayım/dağıtım a.ş."ye aittir. " aktuel.yuceyayim.com.tr"nin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman, benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, "YÜCE reklam/yayım/dağıtım a.ş."nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri :
aktuel.yuceyayim.com.tr sitesi, ilaç reklamları da içerdiğinden, sadece sağlık sektöründeki kullanıcılar tarafından erişilebilir. Bu nedenle, üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

"aktuel.yuceyayim.com.tr" her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan "YÜCE reklam/yayım/dağıtım a.ş."nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.
İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklara Dair :
"aktuel.yuceyayim.com.tr" sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat "aktuel.yuceyayim.com.tr" ve sahibi "YÜCE reklam/yayım/dağıtım a.ş."ye sorumluluk yüklenemez.
"aktuel.yuceyayim.com.tr" ve sahibi "YÜCE reklam/yayım/dağıtım a.ş." bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.